Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Wyjazd z psem lub kotem

Nowość na rynku!
Ubezpiecz swojego pupila
Koszty leczenia i transportu
Polisa zawiera OC i assistance
Polisa online w 5 min!

Długi wyjazd za granicę

Ubezpieczenie na każdą kieszeń!
Wyjeżdżasz na kilka miesięcy?
Wymiana studencka, stypendium
Wyjazd do pracy, wizyta u rodziny?
Już od 2,14/dzień

VIP dla obcokrajowca

Najlepsza ochrona życia i zdrowia
Kompleksowa opieka medyczna
Nielimitowana suma kosztów leczenia
Polisa na cały świat!
Online 5% zniżki

Polisa w dobrej cenie

Jedziesz w podróż lub na urlop?
Będziesz zwiedzał lub wypoczywał?
Nie zapomniej się ubezpieczyć!
Wybierz ubezpieczenie AXA Travel
Nie przepłacaj - kup online!

Korzyści

Ubezpieczenie turystyczne onlineSzybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu
Ubezpieczenie turystyczne przez InternetBez wypełniania tradycyjnych druków - formularze online
Zamów ubezpieczenie turystyczne przez InternetZamów gdziekolwiek jesteś - 24 h/doba,
7 dni w tygodniu
Czytaj artykuły o ubezpieczeniu turystycznymDowiedz się więcej o ubezpieczeniach z artykułów online

Ubezpiecz się na święta!

Data dodania: 2015-03-06
Ocena: 5 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Tłusty Czwartek i Środa Popielcowa za nami. Czas okołoświąteczny zatem już się rozpoczął. Wielu z nas z pewnością zastanawia się nad wyjazdem do rodziny mieszkającej w innym mieście lub kraju, część zaplanuje wyjazd po części turystyczny. Jednak każdy z nich powinien być poprzedzony zakupem polisy, która w przypadku zdarzeń losowych zabezpieczy nasze finanse i zapewni potrzebną pomoc. Pakiet ubezpieczeniowy, aby odpowiednio nas chronił, powinien zawierać kilka polis.

Nikt z nas nie chciałby spędzić tego wyjątkowego czasu ze złamaną nogą w szpitali lub chorując w łóżku. Nie przed każdą chorobą możemy się jednak bronić. Mamy za to możliwość zabezpieczenia naszych portfeli przed zbędnymi wydatkami. Ubezpieczenie turystyczne powinno zawierać więc w szczególności koszty leczenia. Dotyczy to w zasadzie tylko wyjazdów zagranicznych, ponieważ na terenie Polski jesteśmy objęcie ochroną wykupioną w NFZ.
 

Wybierz właściwą ochronę


Na terenie państw Unii Europejskiej zabezpieczenie przed kosztami zabiegów i leczenia daje nam Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego, którą można wyrobić przed wyjazdem w oddziałach NFZ. Nie chroni ona jednak w takim zakresie, jak ubezpieczenie turystyczne, które dzięki pomocy Assistance, dołączonej zwykle do kosztów leczenia, zapewnia transport chorego do Polski, pokrycie kosztów ratownictwa oraz wiele innych usług, do których zobowiązał się ubezpieczyciel podpisując polisę.

 

Jakie ubezpieczenie wybrać?

Podczas urlopu świątecznego możemy czas spędzać zarówno w gronie rodziny przy świątecznym stole, jak i zwiedzając czy oddając się ulubionym dyscyplinom sportowym. Weźmy pod uwagę przy tym fakt, że i taką działalnością możemy wyrządzić szkodę zarówno sobie, jak i osobom trzecim. Gdy doznam trwałego uszczerbku na zdrowiu, np. przez wypadek na rowerze, przyda nam się ubezpieczenie NNW. To za jego przyczyną ubezpieczyciel pokryje koszty leczenia (wizyty u specjalisty, wszelkie zabiegi oraz rehabilitacja), a także wypłaci nam zadośćuczynienie za cierpienie i ból. Jeśli jednak zniszczymy mienie innej osoby lub z naszej winy dozna ona urazu, nie obejdzie się bez ubezpieczenia OC. Konsekwencje finansowe takiego zdarzenia nie rzadko wykraczają poza nasze możliwości finansowe, gdyż mogą być liczone w tysiącach złotych w zależności od powagi uszkodzeń ciała i wielkości szkody.


Co zabrać w podróż?

Wyjeżdżając na dłużej, zawsze zabieramy ze sobą najpotrzebniejsze przedmioty, które umożliwią nam funkcjonowanie w miejscu innym niż miejsce zamieszkania. Nasz bagaż nie jest jednak całkowicie bezpieczny. Coraz częściej zdarzają się przypadki zniszczenia lub zaginięcia bagażu w transporcie lub kradzieży już na miejscu. Przed tymi nieprzyjemnymi sytuacjami chroni nas ubezpieczenie bagażu. Posiadając je możemy liczyć na otrzymanie pieniędzy umożliwiających zakup nowych rzeczy w zamian za te, znajdujące się w zaginionej walizce.
 

Ubezpieczenie za granicę

 

Nie jest tajemnicą, że w rodzinnym gronie podczas świąt sięgamy po kieliszek czy dwa mocniejszego trunku. Pamiętajmy jednak, że każda szkoda spowodowana pod wpływem alkoholu nie zostanie objęta ochroną ubezpieczeniową. Towarzystwa zastrzegają w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, że nie działa ono między innymi w tego typu przypadkach. Podobnie zapisy dotyczą zażywania narkotyków i innych środków odurzających.
 

Redakcja portalu www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2024     -     Home     -     Regulamin     -     Polityka prywatyności     -     O nas     -     Kontakt     -     Ubezpieczenie na narty

GeneraliIHI-BupaElviaSignal-IdunaAXATU Europa
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź