Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie dla VIP-ów

Najlepsza dostępna na rynku oferta!
Nielimitowana suma kosztów leczenia
Kompleksowa ochrona na cały świat!
Światowej sławy ubezpieczyciel
Online 5% zniżki

Wyjazd z psem lub kotem

Nowość na rynku!
Ubezpiecz swojego pupila
Koszty leczenia i transportu
Polisa zawiera OC i assistance
Polisa online w 5 min!

Samodzielny wybór

Nie chcesz gotowych rozwiązań?
Sam wybierz zakres
Sam ustal sumy ubezpieczenia
Sam modyfikuj cenę swojej polisy
Polisa online w 5 min!

Polisa idealna dla turysty

Koszty leczenia do 800 tys. zł
NNW od 5 do 50 tys. zł
Assistance, oc, ratownictwo
Od ręki - bez wychodzenia z domu
Kup online w 5 minut!

Korzyści

Ubezpieczenie turystyczne onlineSzybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu
Ubezpieczenie turystyczne przez InternetBez wypełniania tradycyjnych druków - formularze online
Zamów ubezpieczenie turystyczne przez InternetZamów gdziekolwiek jesteś - 24 h/doba,
7 dni w tygodniu
Czytaj artykuły o ubezpieczeniu turystycznymDowiedz się więcej o ubezpieczeniach z artykułów online

Aktywne wakacje – jak się ubezpieczyć?

Data dodania: 2017-05-17
Ocena: 5 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Wielu turystów preferuje aktywny wypoczynek podczas swoich letnich wakacji. Zamiast leżeć na plaży czy popijać drinki z palemką, wypoczywając nad basenem, biorą rower, wynajmują sprzęt sportowy lub spróbują swoich sił w różnych dyscyplinach. Dzięki temu utrzymują znakomitą kondycję swojego ciała i czerpią satysfakcję z wyjazdów.
aktywne wakacje


Jeśli i ty wybierasz aktywny model wypoczynku, sprawdź, jak w takiej sytuacji powinieneś się ubezpieczyć.
 

Ubezpieczenie kosztów leczenia

 
W standardowym ubezpieczeniu turystycznym jesteśmy chronieni przede wszystkim przed ponoszeniem kosztów leczenia podczas wyjazdu. Ubezpieczenie może obejmować pokrycie kosztów leczenia ambulatoryjnego, zabiegów, operacji, hospitalizacji, zakupu niezbędnych leków, transport medyczny, jak i koszty związane ze zorganizowaniem odpowiedniego transportu do kraju osoby chorej lub poszkodowanej w wypadku. Jadąc na aktywny wypoczynek, sprawdźmy, czy nasze ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia w związku z uprawianiem sportów, w tym sportów wysokiego ryzyka i dyscyplin ekstremalnych. Każda firma ubezpieczeniowa może je przy tym definiować w nieco odmienny sposób, dlatego sprawdźmy to w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.
 
Podstawowe polisy turystyczne mogą w ramach wyłączeń odpowiedzialności odszkodowawczej ubezpieczyciela ujmować także ryzyko uprawiania jakichkolwiek sportów. Wówczas złamanie nogi nawet w czasie grania w siatkówkę na animacjach w hotelu może skutkować odmową wypłaty świadczenia z polisy.

Sprawdź ceny polis!

 

Co z kosztami akcji ratowniczych?

 
Podczas nurkowania, wspinaczki wysokogórskiej i tym podobnych eskapad może dojść do wypadku i sami nie będziemy w stanie wrócić do hotelu czy pensjonatu, w którym się zatrzymaliśmy. Dlatego warto, aby w ubezpieczeniu turystycznym była ujęta opcja ubezpieczenia kosztów akcji ratowniczej i poszukiwawczej. Ubezpieczenie kosztów ratownictwa i poszukiwań najczęściej jest już zawarta w zakresie ubezpieczenia kosztów leczenia.
 

Ubezpieczenie bagażu i sprzętu sportowego

 
Dobrej klasy rower, rolki, czy sprzęt wspinaczkowy kosztują niemało, a podczas wyjazdu mogą ulec uszkodzeniu, zniszczeniu lub kradzieży. Standardowa polisa turystyczna może nie obejmować takich ryzyk. Dlatego zawierając umowę z wybraną firmą ubezpieczeniową, wynegocjujmy ujęcie ubezpieczenia bagażu i sprzętu sportowego. Zwykle w takim przypadku trzeba liczyć się z koniecznością opłacenia wyższej składki na ubezpieczenie turystyczne.
 

Ubezpieczenie NNW

 
Uprawianie dyscyplin ryzykownych i ekstremalnych podnosi poziom adrenaliny w żyłach, ale wiąże się też z wyższym poziomem ryzyka odniesienia poważnych obrażeń. W skrajnych przypadkach może dojść nawet do śmierci. Chcąc zabezpieczyć przyszłość najbliższych nam osób i zapewnić sobie odpowiednie środki finansowe na leczenie i rehabilitację, powinniśmy podpisać z ubezpieczycielem polisę turystyczną, obejmującą opcję NNW, czyli ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Odszkodowanie z takiego ubezpieczenia jest wypłacane w związku z odniesieniem określonego uszczerbku na zdrowiu. Ewentualnie wypłacana jest suma ubezpieczenia osobom uposażonym po śmierci ubezpieczonego.

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2021     -     Home     -     Regulamin     -     Polityka prywatyności     -     O nas     -     Kontakt     -     Ubezpieczenie na narty

GeneraliIHI-BupaElviaSignal-IdunaAXATU Europa
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź