Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Wyjazd grupowy

Planujesz wyjazd w większej grupie?
Wybierz WARTĘ Travel
Specjalna oferta przygotowana
Dla większych grup
Od 10 do 500 osób!

Pełna ochrona w dobrej cenie

Szukasz kompleksowej ochrony?
Koszty leczenia, NNW, OC,
Ubezp. sprzętu sportowego
Assistance i ubezp. bagażu
Polisa w 5 minut!

Polisa dla chorych przewlekle

Gdy cierpisz na długotrwałą chorobę
Nadciśnienie, cukrzyca, astma,
Nowotówr, stwardnienie rozsiane
Choroby układu krążenia i inne
Pamiętaj o wykupieniu polisy!

VIP dla obcokrajowca

Najlepsza ochrona życia i zdrowia
Kompleksowa opieka medyczna
Nielimitowana suma kosztów leczenia
Polisa na cały świat!
Online 5% zniżki

Korzyści

Ubezpieczenie turystyczne onlineSzybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu
Ubezpieczenie turystyczne przez InternetBez wypełniania tradycyjnych druków - formularze online
Zamów ubezpieczenie turystyczne przez InternetZamów gdziekolwiek jesteś - 24 h/doba,
7 dni w tygodniu
Czytaj artykuły o ubezpieczeniu turystycznymDowiedz się więcej o ubezpieczeniach z artykułów online

Najlepsze ubezpieczenia wakacyjne

Data dodania: 2014-05-13
Ocena: 5 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Ubezpieczenia wakacyjne powinno się wybierać tak samo starannie, jak kostium kąpielowy, który z przyjemnością pakujemy do walizki. To oznacza, ni mniej, ni więcej, że podobnie jak nasze szałowe bikini również polisa turystyczna musi „leżeć jak ulał”. I być nie tylko idealnie dopasowana, ale też stanowić ostatnią rzecz, o jakiej można zapomnieć wyjeżdżając na wakacje.

Na co więc zwrócić uwagę wybierając najlepsze ubezpieczenie wakacyjne? Przede wszystkim pamiętajmy, że kupujemy sobie ochronę ubezpieczeniową by móc spokojnie odpoczywać na wczasach, a w razie nieszczęśliwego zdarzenia nie martwić się ewentualnymi kosztami czy sprawami do załatwienia. Wakacje przeznaczyć trzeba przede wszystkim na wypoczynek.

Przeanalizujmy więc sposób podróżowania, cel wyjazdu oraz to czy będzie to wyprawa rodzinna, z dziećmi? Czy cierpimy na choroby przewlekłe? A może podczas urlopu zamierzamy oddawać się uprawianiu dyscyplin sportowych uznawanych za niebezpieczne? Ważne jest również, jaki środek transportu wybieramy i czy sami zorganizujemy sobie wakacje, czy też zdajemy się w tej kwestii na tour operatora.

Biura podróży najczęściej zdejmują z barków swoich klientów kwestię ubezpieczenia, ale warto sprawdzić, jak szeroki jest jego zakres i jak wysokie sumy ubezpieczenia. W razie konieczności polisę można rozszerzyć, również o ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu. Ubezpieczenie wakacyjne oferowane przez touroperatora może także nie dotyczyć osób cierpiących na choroby przewlekłe, które powinny koniecznie poszerzyć swoją polisę o ewentualne leczenie powikłań.

Jeśli podróżujemy samolotem zastanówmy się nad ubezpieczeniem kosztów rezygnacji z biletu lotniczego. Jeżeli zamierzamy pojechać za granicę samochodem, koniecznie zaopatrzmy się w assistance, przydatne w razie awarii auta i niemożności kontynuowania podróży.

Uprawianie wielu dyscyplin traktowane jest przez ubezpieczycieli jak podwyższone ryzyko doznania urazu, dlatego standardowe ubezpieczenie wakacyjne zdejmuje z towarzystw odpowiedzialność za skutki naszego sportowego zacięcia. Można jednak poszerzyć polisę i o ten wariant.

Udając się na wakacje z dziećmi koniecznie zaopatrzmy się w assistance. Gdyby coś nam się stało ubezpieczyciel zorganizuje opiekę nad naszymi pociechami.

Pamiętajmy, by w związanych z wyjazdem wydatkach przewidzieć też zakup najlepszego ubezpieczenia wakacyjnego. Nie nadwyręży ono budżetu tak bardzo, jak ewentualne koszty leczenia za granicą czy holowania i naprawy uszkodzonego auta.

kup ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2024     -     Home     -     Regulamin     -     Polityka prywatyności     -     O nas     -     Kontakt     -     Ubezpieczenie na narty

GeneraliIHI-BupaElviaSignal-IdunaAXATU Europa
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź